O mne

ZÁHRADNÁ ARCHITEKTKA, CESTOVATEĽKA A MODERÁTORKAPrečítajte si kto som a čo vám ponúkam

“Snívala som o tom, že raz budem pracovať s ľudmi, že budem robiť ich životy krajšími, že budem plniť ich sny a úprimne – som veľmi rada, že sa mi tieto dvere v mojom živote otvorili a pomaličky sa tak plní aj môj sen. Život šťastnej záhradníčky.”

Vitajte na mojej stránke, kde sa Vám pokúsim priblížiť moju prácu.

Volám sa Janka Bieliková, mám vyštudovanú záhradnú architektúru na SPU v Nitre, ktorej predchádzala Stredná záhradnícka škola v Piešťanoch. Možno ma niektorí z Vás poznajú z televíznej relácie Hurá do záhrady, na ktorej tvorbe som sa intenzívne podieľala 6 rokov. Prvé tri sezóny som moderovala rubriku Záhradná poradňa a nasledujúce tri roky som navrhovala všetky realizácie a zároveň som bola hlavnou moderátorkou. Vďaka tejto relácii som mala možnosť veľa cestovať, spoznávať nové miesta a inšpiratívnych ľudí, ktorí ma v mojom „záhradníckom myslení“ veľmi ovplyvnili. Ľudia sa vyvíjajú a menia, menia svoje názory a viem, že to, čo som robila pred desiatmi, ale aj piatimi rokmi, dnes už robím inak. Nemyslím si však, že je to niečo zlé, každý sa posúva a rastie a ak je to tým správnym smerom, tieto zmeny nám prinášajú len samé pozitíva.

Janka Bieliková - záhrady
GBB_6230

Pár slov o našej spolupráci

Cením si ľudí, ktorí pracujú s láskou a s láskou sa starajú nielen o svoje záhrady, ale aj o celé svoje okolie. Spolupráca so mnou spočíva v komunikácii, je o dôvere a serióznosti. Verím, že moju prácu už poznáte. Ak Ste však na mňa natrafili náhodou, prosím pozrite si fotografie a články, ktoré Vám snáď vytvoria ucelený názor o “mojich” záhradách.

Pokúsim sa Vám teda ukázať, aké záhrady tvorím, čo mám rada a čo ma inšpiruje. Budem rešpektovať Vaše požiadavky, predstavy a budem sa snažiť nájsť zlatý stred medzi tým, čo chcete vy a tým, čo preferujem ja. Ak sa Vám však páči úplne iný štýl záhrad – ak chcete “japonskú” záhradu, “len trávnik a nejaké tujky”, ak chcete používať netkanú textíliu, aby Ste veľa nemuseli pracovať , ak nechcete listnaté stromy lebo z ich padá “ten bordel” a podobne, ušetrime si vzájomne čas a oslovte na spoluprácu radšej niekoho iného…