Prečo som skončila

Prečo som skončila v televízii

PREČO SI NECHALA TAK ÚŽASNÚ PRÁCU V TELEVÍZII?

Túto otázku som dostala už niekoľkokrát a verím, že sa ešte sem tam na začiatku sezóny, keď budete očakávať prvé diely Hurá do záhrady so mnou a s Pavlom Chloubom ešte objaví.

Priatelia, diváci, fanúšikovia, sledovatelia moji. Za poslednú dobu mi prišlo pomerne veľa správ s otázkou o tom, čo sa deje. Počas zimných mesiacov ste si všimli výzvu, v ktorej sa hľadá nový moderátor relácie Hurá do záhrady a myslím, že by bolo správne, aby som sa k tomu vyjadrila aj ja sama. 

Život prináša zmeny a je to úplne prirodzené – niečo končí a niečo nové začína. Vo svojom vnútri som bola už dlhšiu dobu presvedčená, že potrebujem pauzu. Po šiestich krásnych rokoch v partii skvelých ľudí, na ktorých som nezanevrela a verím, že ani oni na mňa si potrebujem jednoducho oddýchnuť. Tempo relácie bolo veľmi rýchle, často na hranici našich síl a nikdy som nechcela robiť kvantitu na úkor kvality. Bohužiaľ to, čo vidíte vy na televíznych obrazovkách, je len akási čerešnička na torte, ktorú tvorí veľké množstvo ľudí, za ktorou je neskutočne veľa práce a preto chápem vety typu: Prečo? Veď si to mohla vydržať, veď to bolo super, ale aj vety typu: začalo sa to uberať zvláštnym smerom, neskĺzaj v kvalite, nerob to nasilu a podobne. 
Nastavenie relácie, požiadavky z “vedenia” a realita, ktorá sa dá za časový, ale aj nastavený finančný limit vytvoriť nezodpovedali kvalite, ktorú sme chceli s kolegami produkovať. Práve preto bolo rozhodnutie reláciu opustiť pre mňa oveľa jednoduchšie. Verím ale, že nová partia, ktorá sa jednotlivých úloh zhostí bude mať viac energie a bude pokračovať dôstojne tam, kde sme my skončili.

Všetkým vám ďakujem za podporu, priazeň a nebojte, pracovať neprestávam. Len to bude o niečo pokojnejšie tempo, ktoré si budem určovať sama, budem sa venovať sebe, svojej rodine a svojim blízkym. Práve prirodzená túžba po vlastnej rodine bola ďalším veľmi silným dôvodom, prečo som sa rozhodla ukončiť moje pôsobenie v televízii. Preto cítim neskutočnú vďaku a emóciu, ktorú v tomto momente ešte nedokážem popísať slovami. Do našich životov totižto vstúpila tá najväčšia a najčistejšia láska, mladá dáma Elenka.

Na Instagrame, Facebooku, ale aj tu na mojej webovej stránke vám budem aj naďalej prinášať moje záhradnícko – cestovateľsko – kuchynské tipy. 

Ako som už napísala, aj vďaka relácii som navštívila množstvo zaujímavých krajín, videla nádherné záhrady, vyskúšala skvelé jedlá a preto by bola škoda, aby som o tom všetkom nepísala a neinšpirovala vás aj naďalej.

Môžete sa tešiť napríklad na články o neuveriteľnej Madeire….

…o elegantnom Anglicku….

….vrátim sa určite do inšpiratívneho holandského Appelternu

…ale pozrieme sa aj kúsok za hranice k paradajkovému mágovi s menom Erich Stekovics….

….nevynechám ani nespútaný a nádherný Ekvádor

….či zaujímavé záhrady v rakúskom Tullne a mnoho ďalšieho…

…no a samozrejme nevynechám ani záhrady z našej tvorby a tipy, ktoré môžete využiť aj vo vašich záhradách.

Máte sa jednoznačne na čo tešiť!!!

Zanechajte mi koment