Moje práce

Kde pracujem a ako prebieha spolupráca so mnou?

Ak máte záujem o návrh záhrady z mojej dielne, pokojne ma kontaktujte. Pracujem najmä v Bratislave a blízkom okolí. Mám rada, ak si pozemok, vašu budúcu vysnívanú záhradu môžem pozrieť na vlastné oči, ak sa po priestore môžem prejsť a "nadýchať sa ho". Sú však výnimky, kedy pracujem aj online a riešenie "problému" spracujem na diaľku po telefonickej konzultácii a zaslaní všetkých potrebných podkladov. Je to v najmä v prípade menších plôch, balkónov, či terás a vtedy, ak si neviete poradiť s konkrétnou situáciou v záhrade.

Po obhliadke vám vypracujem analýzu priestoru a skicu, ktorá obsahuje základné rozdelenie plochy záhrady, myšlienky, inšpirácie. Po konzultácii pokračujeme s podrobnejšou štúdiou, prejdeme si materiály, rastlinný sortiment a až následne po pripomienkach spracujem finálny návrh spolu s vizualizáciami a odhadovanou cenou realizácie.

Určite vás zaujíma, koľko to celé bude stáť. Všetko závisí od viacerých faktorov ako je veľkosť pozemku, náročnosť terénu, obsah návrhu a podobne. Preto neviem zverejniť jeden uniformný cenník.

Ak sa rozhodnete pre realizáciu, dostanete rozpočet od mojej partnerskej realizačnej firmy. Často sa však stretávam s tým, že si klienti realizujú záhradu svojpomocne alebo pod mojím dohľadom, čím im rastie doslova "pod rukami". Existuje mnoho riešení a všetko je len o dohode.

Poradenstvo

Cením si veľké množstvo otázok, ktoré od vás dostávam, ale cením si aj svoj čas a nadobudnuté vedomosti. Mnohé otázky a dilemy nájdete rozobraté v článkoch v sekcii "V ZÁHRADE", ktoré budú postupne pribúdať aj na základe vašich podnetov.

Ak máte však pocit, že vo svojej záhrade nie ste šťastní, že nevyzerá podľa vašich predstáv, neviete nájsť odpovede na mnohé otázky a potrebovali by ste sa poradiť - som tu pre vás. Ponúkam vám službu "Poradenstvo", kedy si osobne alebo online prejdem vašu záhradu, popíšete mi vaše predstavy a ja vám vypracujem analýzy súčasného stavu s návrhom riešenia. Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať.

Sezóna 2022

Vážení klienti, sezóna 2022 je v plnom prúde a ja postupne spracovávam maily a správy za uplynulé obdobie. Bohužiaľ moje kapacity nie sú schopné spracovať všetky vaše požiadavky, aj keď by som najradšej pomohla všetkým, ktorí sa mi ozvali. Verím, že mnohým z vás pomôžu aspoň tipy a rady, ktoré nájdete na mojom webe a na sociálnych sieťach.

Prajem úspešnú záhradnícku sezónu.

MOJE PRÁCE NA FOTKÁCHVýber návrhov a realizácii z posledných sezón

ZÁHRADA S PLATANOM

NÁVRH- ZÁHRADA S OHNISKOM

ZÁHRADA BEZ TRÁVNIKA

NÁVRH- MALÁ MESTSKÁ ZÁHRADA

ZÁHRADA PRI AMERICKOM DOME

MESTSKÝ BALKÓN

DREVO V ZÁHRADE